Baseny

Baseny to już nie tylko duże obiekty publiczne czy ekstrawagancja najbogatszych. Dzięki wielu wersjom wykonania basen, zwłaszcza basen ogrodowy jest dostępny dla każdego. Czy będzie to popularny marketowy "dmuchaniec", lekka konstrukcja syntetyczna czy też konstrukcja żelbetowa zależy tylko od potrzeby Użytkownika.
Możemy doradzić na każdym etapie wizji swojego basenu. W ofercie mamy różne technologie, więc możemy wskazać zalety i wady każdej z nich. Dzięki wieloletnim kontraktom ze światowymi i polskimi producentami możemy też zapewnić, że oferta cenowa będzie także odpowiednia do jakości zaproponowanego rozwiązania.
Potrzebujecie Państwo niecki? Stacji filtracji? Kompletnego projektu lub tylko lekkiej konstrukcji do rozłożenia w lecie i schowania w zimie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi technologami lud doradcami techniczno-handlowymi.

Akcesoria basenowe

Basen to nie tylko niecka. By całość dobrze pracowała potrzebne są filtry, orurowanie, dysze, zasysy, skimmery lub rynny, wykończenie (folia, ceramika...), drabinki, przykrycia i wiele, wiele innych elementów. Warto sobie te elementy przyswoić, by np. nie okazało się, że mamy ciemną, groźną taflę w ogrodzie, bo nie przewidzieliśmy montażu oświetlenia podwodnego :)
Zacznijmy od elementów, które MUSZĄ być w każdym basenie. Filtr - zwykle piaskowy, ale w mniejszych basenikach może to być filtr kartuszowy, dysze napływowe i system odbioru wody (zwykle w ogrodowych warunkach stosuje się tzw. skimmery. I oczywiście jakiś system sterujący pracą tego obiegu wodnego. Do tego np. drabinka, a w naszych warunkach klimatycznych warto pomyśleć o dogrzewaniu wody.
Dodatkowymi akcesoriami o różnym poziomie ważności mogą być: oświetlenie wewnętrze, akcesoria do czyszczenia - odkurzacze ręczne bądź mechaniczne, elementy wykończenia obrzeża basenu, bojki dozujące czy termometry.

Chemia basenowa

O bezpieczeństwie kąpiących się decyduje właściwa dbałość o wodę w basenie bądź jacuzzi. Oferujemy całą gamę wysokiej jakości specjalistycznych środków do pielęgnacji wody, niecek i akcesoriów.
M.in. chlor w granulacie i tabletkach, środki do obniżania i podwyższania pH, chemia przeciw glonom, tlenowe środki do dezynfekcji, środki do czyszczenia linii brzegowej, niecki itp.
Zapraszamy także do kontaktu, by zaopatrzyć się we właściwe przyrządy pomiarowe lub po prostu - by poradzić się - jak dbać o wodę