Mozaika i płytki

Mozaika szklana

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę najwyższej klasy hiszpańskiej mozaiki szklanej.
Mozaika szklana ma wszechstronne zastosowanie jako okładzina ścienna lub podłogowa, a przede wszystkim doskonale nadaje się do wykończenia łaźni parowych, spa oraz basenów. Najbardziej popularnym kolorem do wykładania niecek basenowych jest kolor niebieski oraz wszystkie odcienie błękitu, który doskonale podkreśla kolorystykę wody. Nowością jest mozaika o nadruku przypominającym fale, wodę w ruchu czy bąbelki powietrza. Dostępne są także wersje antypoślizgowe.

Masz pytania? Zadzwoń! 32 21 77 77 1


Mozaika dekoracyjna

W naszej ofercie znajdą Państwo, także szeroką kolorystykę i bogate wzornictwo mozaiki połyskującej, świecącej w ciemności oraz wykonanej na indywidualne zamówienie.
Mnogość refleksów świetlnych nadaje pomieszczeniom wyjątkowy charakter, zwłaszcza jeśli chodzi o strefę spa. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie mozaiki fosforyzującej oraz możliwość wykonania mozaiki ze zdjęcia lub według własnego projektu.

Masz pytania? Zadzwoń! 32 21 77 77 1


Mozaika gresowa, szkliwiona

Kolejnym typem mozaiki w naszej ofercie, to mozaiki stworzone przez portugalskiego producenta z myślą o szczególnie wymagających klientach.
Produkty te, charakteryzują się fantastycznym połączeniem kolorów i metalicznych refleksów, powierzchni matowej z błyszczącą, a przy tym wysoką wytrzymałością.

Masz pytania? Zadzwoń! 32 21 77 77 1


Płytki tarasowe 2 cm

Taras jako miejsce wypoczynku, powinien być przede wszystkim trwały. Niestety źle wykonany już po pierwszej zimie będzie wymagał naprawy. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie gresowych płytek o grubości 2 cm włoskiej produkcji, które można układać bezpośrednio na podłożu lub na wspornikach.
Jest to tzw. taras podwieszany. Ta prosta, szybka i trwała metoda pozwala na stworzenie efektownego miejsca na letnie wieczory.

Masz pytania? Zadzwoń! 32 21 77 77 1


Obrzeża basenowe

Prezentujemy nowatorskie spojrzenie na obrzeża basenowe.
Przedstawiona seria elementów gresowych została specjalnie stworzona do basenów. Perfekcyjnie łączy wysokiej jakości materiały z nowoczesnym wzornictwem i rozwiązaniami technicznymi. Dostępne są elementy z wzorem przypominającym kamień naturalny lub drewno.

Masz pytania? Zadzwoń! 32 21 77 77 1