Sauny i łaźnie

Sauna weszła już na dobre w nasz styl życia. Trudno znaleźć nawet projekt nowego domu, w którym nie byłoby pomieszczenia saunowego, nie mówiąc już o hotelach czy pensjonatach. Także łaźnie parowe pojawiają się coraz częściej w projektach domowych stref spa.

Sauny

Realizujemy przede wszystkim sauny na wymiar - dopasowane do każdego klienta indywidualnie - wykorzystując różnego typu drewno (świerk, jodłę, cedr, abachi itp.) oraz w procesie wykonania takie materiały jak szkło czy metal.

W ofercie mamy również dużą liczbę gotowych modeli saun największego europejskiego producenta. Od jednoosobowych saun (kabin) infrared, przez kilkuosobowe modele saun tradycyjnych po modele łączące działanie kabin infrared oraz tradycyjnej sauny - tzw. sauny kombi.Dużo na temat saun i łaźni znajdziesz także na dedykowanej stronie: saunyinfrared.pl

Łaźnie parowe

Technologia wykonania łaźni parowych narzuca ostry reżim, by pomieszczenie to nie stało się dla użytkownika źródłem problemów. Należy odpowiednio nie tylko wykonać całą konstrukcję, dbając o odpowiedni kształt, ale także właściwie zaizolować wszystko oraz prawidłowo dobrać urządzenia - generatory pary czy dozowniki zapachów, bądź oświetlenie.


 

Zadzwoń 32 21 77 77 1
lub wyślij formularz kontaktowy:


* - pole wymagane
Nowa strona