Kilka faktów o nas

 

Łacznie mamy ponad 100 lat doświadczenia w branży wellness i spa.
Zaczynaliśmy jeszcze w latach 90-tych XX wieku.


 

Jak
zaczynaliśmy?


Zaczęło się od basenów ogrodowych pod koniec lat 90-tych. Specjalizując się w technologiach uzdatniania, pod marką Arras Techwater weszliśmy w technologie obiegu wody basenowej. Po prostych basenach ogrodowych przyszedł czas na baseny wewnętrzne, coraz bardziej skomplikowane.
Już wkrótce okazało się, że sam basen to za mało. Hotele zaczęły coraz mocniej angażować się w zaplecze spa i do oferty trafiły realizowane na zamówienie sauny. Razem z nimi pojawiła się jedna z pierwszych w Polsce marek wanien spa tzw. "jacuzzi" - amerykański Spring Spas. A niedługo później lider światowego rynku Sundance Spas, z którym pierwszą umowę podpisywaliśmy w 2003 roku.
Realizacja dużych inwestycji wentylacyjnych, uzdatniania wody w przemyśle sprawiła, że przyszedł czas na specjalizację. Na bazie pierwotnej firmy zaczęły powstawać kolejne. Spina je właśnie Acti Group Sp. z o.o.

 
Acti Group Sp. z o.o. - specjaliści w spa
Poznaj nas: Świętochłowice, Wojska Polskiego 78C, tel. 32 21 77 77 1Masz dowolne pytanie w sprawie projektu lub realizacji strefy spa?


Skontaktuj się z nami!
Nowa strona