Spa i inne

Nowoczesne spa to bardzo wiele elementów. Począwszy od projektu (zupełnie innego dla obiektu komercyjnego, a dla obiektu domowego). Warto zastanowić się, które jego elementy uznamy za wygodne i niezbędne. Szafki? Natryski? Leżaki bądź ławy wypoczynkowe? Jakiego rodzaju wentylacja? Jakie wykończenia?
Oferujemy wiele elementów i składowych spa - prysznice wrażeń, meble do wypoczynku, materiały wykończeniowe takie jak płytki czy mozaika specjalistyczna.
Planujesz spa w domu czy hotelu? Zadzwoń!

Wentylacja

Jeśli planujesz spa, zadbaj koniecznie o odpowiedni projekt wentylacji. Często, szczególnie w domowym spa, wystarczy tylko zmienić parametry projektowanej centrali i lokalizację nawiewów/wywiewów.
Jeśli jednak planujesz publiczne spa, fitness zadbaj o odpowiedni projekt wentylacji. Szczególnie, jeśl w jego skład ma wchodzić basen konieczne będzie specjalistyczne opracowanie zarówno samej centrali basenowej, jak i kanałów wentylacyjnych czy szyn nawiewnych.
Nie czekaj na kłopoty! W sprawie specjalistycznej wentylacji pomieszczeń spa i basenów, zadzwoń do nas!

Projekty

Żadna poważna inwestycja nie może się obejść bez projektu. Gdzie, po co, dlaczego i dla kogo? Właściwe rozdzielenie strefy mokrej od suchej, wielkość przebieralni, dostęp do toalet. To tylko kilka elementów, które potrafią sprawić, że hotelowe spa może ziać pustką...
W gronie pracowników i współpracowników mamy osoby planujące i budujące największe i najbardziej prestiżowe spa w Polsce, ale także specjalistów od zaplanowania wygodnego, domowego spa.
Zapytaj nim wydasz swoje pieniądze.

Akcesoria Spa

Do spa możemy zaliczyć wiele urządzeń : stoły do masażu, solaria czy kapsuły kosmetyczne.
Ale spa to także leżaki, kosmetyki czy szlafroki.
Sporo tych elementów możesz znaleźć w naszej ofercie. Zapytaj.
Nowa strona